marceldekker 2015053110015168sVandaag heeft dominee Siebe Sijtsema zijn intrede gedaan als predikant van de Protestantse Gemeente Meppel.

In een eerder stadium werd er al kennis gemaakt met de kerkenraad en gisteren werden dominee Sijbesma en zijn vrouw Anneke in een zogenaamde AnSi Marathon door hun oude gemeente in Heerenveen sportief uitgezwaaid en welkom geheten door onze gemeente.Van deze verschillende momenten zijn foto's gemaakt door Marcel Dekker, welke u vind in het fotoalbum op deze site:
Fotoalbums


 

Login

Welkom

PG Meppel is de Protestantse gemeente in Meppel. Een open en actieve geloofsgemeenschap.

Onze gemeente kent twee wijkgemeenten. Te weten Stad en Landen en Het Erfdeel

 

Wilt u iets met ons delen? Dat kan via 'Contact' of een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stadenlanden

heterfdeel